An image

WITAJ!

An image

Czy obecna sytuacja również Ciebie zmusiła do zmiany organizacji pracy? Potrzeba bezpiecznego
i szybkiego przekazywania dokumentów stała się kluczowa, a klienci nie palą się do odwiedzania biura?


Na szczęście da się sprawnie prowadzić zdalną komunikację, jednocześnie oszczędzając czas pracy.
I po to właśnie jest KonektoSmart.

CO TO W OGÓLE JEST?To platforma dla biur księgowych i ich klientów, do sprawnego przekazywania sobie informacji i automatyzowania rutynowych działań. Dzięki niej, możesz bezpiecznie komunikować się z klientami (w sam raz na pandemię) i oszczędzić swój czas pracy. 

CZYLI?

Nasz KonektoSync pobiera dane z Twojego programu księgowego 

i wysyła je Twoim klientom. Dzięki temu mogą oni z dowolnego urządzenia sprawdzić kwoty i daty swoich zobowiązań. Bez dzwonienia, czekania na smsy/maile, wiedzą kiedy i jakie podatki czy składki mają opłacić. System również sam przypomina im o zbliżającym się terminie dostarczenia dokumentów.

Do tego klienci biura mogą przesyłać do systemu zdjęcia i pliki z dokumentami, dzięki czemu są one w jednym miejscu, łatwo je przeszukiwać i nie trzeba jechać do biura, aby je dostarczyć. 
W skrócie:

WERSJA DLA KLIENTÓW BIURASkłada się z responsywnej platformy online (dopasowującej się do dowolnego urządzenia) oraz aplikacji mobilnej na Androida.

W obu wersjach klienci mają dostęp do następujących funkcji:
 • wyświetlanie aktualnych i archiwalnych wysokości składek ZUS, podatków i bilansów firmy
 • automatyczne przypomnienia o dostarczeniu dokumentów i zbliżających się terminach opłat
 • otrzymywanie wiadomości od biura księgowego
  przesyłanie zdjęć i plików z dokumentami do biura
 • dodatkowa opcja wystawiania faktur
An image

WERSJA DLA BIUR RACHUNKOWYCHTo responsywny panel online, który zawiera następujące funkcje:
 • automatycznie aktualizowane dane o składkach ZUS, podatkach i bilansach
 • możliwość automatycznej wysyłki powyższych zestawień mailem
 • możliwość pojedynczej lub masowej wysyłki wiadomości w formie maila lub wiadomości systemowej z informacją o godzinie i dacie odczytania przez klienta
 • faktury wystawione z systemu przez klientów oraz przesłane zdjęcia i pliki dokumentów z możliwością zaznaczenia tych zaksięgowanych
 • import JPK z faktur wystawionych przez klientów
An image

NO DOBRZE, A ILE TO KOSZTUJE?Przez pierwsze 2 miesiące zupełnie nic! Bez ukrytych kosztów i zobowiązań. Chcemy aby każdy nasz klient był pewny swojej decyzji i mógł sam przekonać się czy to rozwiązanie jest dla niego.

Po tym okresie zapłacisz tylko 5zł za każdą, aktywną firmę (bez względu na ilość użytkowników). Jeśli dodatkowo chcesz, aby Twoi klienci mogli wystawiać faktury z systemu, płacisz za to 6zł.
I tyle.

PEWNIE INSTALACJA JEST SKOMPLIKOWANA I ZAJMIE MI DUŻO CZASU...O tym też pomyśleliśmy. Od początku tworzymy ten system we współpracy z biurami księgowymi, więc za ich radą uprościliśmy instalację i konfigurację, aby dało się to zrobić samemu bez pomocy specjalistów. Poniższy filmik pokaże Ci, jak proste są kroki od zarejestrowania do korzystania z KonektoSmart.


To jak, chcesz mieć mniej pracy i bezpiecznie komunikować się ze swoimi klientami? Przetestuj KonektoSmart - to nic nie kosztuje!
Gwarantujemy pełne wsparcie od dnia rejestracji, chętnie odpowiadamy na pytania i wdrażamy sugestie naszych klientów.Więcej informacji znajdziesz na stronie konektosmart.pl oraz na naszym BLOGU.